KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354659

nr 1235 4659

Karl Örbo

(1890-1958), Sverige

Oljemålning, Pojke, signerad. -34. Olja på pannå, 43x37

Karl Örbo, svensk målare och grafiker född 1890, död 1958.

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 18 februari 2019
kl 19:11:47

Karl Örbo

Läs mer om Karl Örbo